Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KÜLTÜR VE TİCARET MERKEZİ DESTEK BEKLİYOR

Antalya’da yaklaşık 8 ay

Antalya’da yaklaşık 8 ay önce faaliyete geçen Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi esnafları destek çağrısında bulundu. İçerisinde 314 mağaza, yeme-içme alanları ve hem hususi hem de ticari yüzlerce aracı kapsayabilecek ücretsiz otoparkı bulunan çarşı, yeterli tanıtımı yapılmadığı için destek bekliyor. Geçtiğimiz hafta sonu başkan seçilen Festival Halk Pazarı Çarşısı Dayanışma Yaşatma Koruma Dernek Başkanı Namık Karasu, çarşının imkanlarından bahsederek, gelişimine yönelik çağrıda bulundu.

“DESTEK BEKLİYORUZ”

Festival Halk Pazarı Çarşısı Dayanışma Yaşatma Koruma Dernek Başkanı Namık Karasu, “Çarşının açılmasında yanımızda olarak destekte bulunan Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ve ANET Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kocagöz’e bizlere sağladıkları imkanlardan ve vermiş oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz.  Çarşımız Belediye Başkanımızın katkıları ile faaliyete geçti, kendilerine ne kazar teşekkür etsek az. Başkanımız Mesut Kocagöz’de çarşımızın açılışından bugüne kadar desteklerini esirgemeyerek esnafımızın yanında oldu. Bizler şimdi Doğu Garajı Kültür Ve Ticaret Merkezi’ni daha geniş kitlelere duyurmak istiyoruz. Valilikten talebimiz, tur otobüsleri ve taksileri çarşımızın otoparkına yönlendirmeleri olacaktır. Tur otobüslerinin yolcu indiremeyeceği yerlerde sıkıntı yaşaması yerine konum olarak oldukça avantajlı olan çarşımızın otoparkına araçlarını park etmeleri kolaylık sağlayacaktır. Ticari taksilerden de ücret almıyoruz. Ayrıca park hizmetimiz sayesinde Antalya’nın trafik ve park yeri bulamama sorununa da çözüm sağlamak adına katkıda bulunmuş olacağız” dedi.

314 MAĞAZA

Tekstil, hediyelik eşya, takı, ayakkabı ve onlarca çeşit mağazanın bulunduğu Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi, Antalya halkına geniş bir alışveriş yelpazesi sunuyor. Bünyesinde 314 adet mağaza bulunan çarşı konumu ile de Antalya’da merkezi bir yerde bulunarak rahat ulaşım imkanı sağlıyor. Festival Halk Pazarı Çarşısı Dayanışma Yaşatma Koruma Dernek Başkanı Namık Karasu, çarşının hem Antalya halkı hem de yerli ve yabancı turistler için geniş bir alışveriş merkezi hizmeti verdiğini ifade ederek, “Çarşımızda tekstil, hediyelik eşya, baharatçı, kuyumcu, giyim, ayakkabı, yiyecek ve içecek olmak üzere toplamda 314 mağaza bulunuyor. Antalya’da vatandaşlar ve turistler için binlerce çeşit ürün yelpazesi ile alışveriş imkanı sağlıyoruz. Ayrıca yüzlerce aracı alacak kapasitede olan ücretsiz bir otopark alanımız var. Buraya gelen hem hususi araçlar hem de ticari araçlara park alanında kolaylık sağlıyoruz. Antalya gerek nüfusu gerekse turizm şehri olması dolayısıyla burayı ziyaret eden yerli ve yabancı tur araçlarının park imkanını kolaylaştırıyoruz. Çarşımız konumu itibariyle oldukça merkezi bir avantaja sahip” şeklinde konuştu. GÜNAY SARI ANTALYA GÜNDEM ÖZEL HABER