Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu eski Başkanı Mehmet Balık, CHP’den Serik Belediye Başkan Aday adayı olduğunu duyurdu. ‘Her şey Serik için’ diyerek yola çıktığını söyleyen Başkan Balık, Serik’in hak ettiği yerde olmadığını vurguladı.

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu eski

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu eski Başkanı Mehmet Balık, CHP’den Serik Belediye Başkan Aday adayı olduğunu duyurdu. ‘Her şey Serik için’ diyerek yola çıktığını söyleyen Başkan Balık, Serik’in hak ettiği yerde olmadığını vurguladı. Başkan Balık, yaptığı toplantıda büyük destek gördü. Başkan Balık, neden aday adayı olduğunu şu sözlerle açıkladı:

MEHMET BALIK ‘HER SEY SERIK ICIN DIYEREK YOLA CIKTI 3 MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI
MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI 1

“Çıktığım bu yolda en önemli amacım Serik’imizi hak ettiği konuma getirmektir. Vatandaşlarımızı kısır çekişmelerden kurtarmak için var gücümüzle çalışacağız. Serik’i büyük bir köy görüntüsünden çıkartıp hak ettiği kent kimliğini kazandıracağız.

MEHMET BALIK ‘HER SEY SERIK ICIN DIYEREK YOLA CIKTI 1 MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI
MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI 2

Serik için yeni bir ufuk yeni bir bakış sunacağız. Serik için yılmadan, yorulmadan ve asla vazgeçmeden yüksek azim ve iradeyle çalışacağız. Serik’te fırsat eşitliği sunacağız, istihdamı, eğitimi, sağlığı ve toplumsal hayatı geliştireceğiz. Çalışan kadınların çocuğunu güvenle bırakacağı kreşler yapacağız. Serik olarak tüm Türkiye de sosyal belediyeciliğin en güzel örneği olacağız.

MEHMET BALIK ‘HER SEY SERIK ICIN DIYEREK YOLA CIKTI 5 MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI
MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI 3

“HEYECAN VERMEK İSTİYORUM”

Serik için öyle hayalleriz var ki, kadınlarımızın, gençlerimizin, çocuklarımızın, yaşlılarımızın yüzünün güldüğü, hizmetlerimizin aralıksız verildiği bir kent yaratacağız. Korunan doğası, tarihi ve canlı kültür hayatı ile zengin bir Serik hayalinin hayata geçtiği bir kent oluşturmayı hedefliyoruz. Serik’in sorunlarını çözmek her birimizin sorununu çözmektir.

MEHMET BALIK ‘HER SEY SERIK ICIN DIYEREK YOLA CIKTI 9 MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI
MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI 4

Kuşkusuz Serik uzun süre ihmal edilmiş, devasa sorunlarla karşı karşıya olan bir kenttir. Bu devasa sorunları çözmek adına sizlerin takdiriyle göreve talibiz. Partimiz tercihi belirlediği gün Serik, Türkiye’nin mutlu geleceğinin teminatı olacaktır. Serik’i hak ettiği konuma getirmek, her yaştan vatandaşımıza sahip çıkmak ve bu zorlu dönemde sizlere aydınlık bir gelecek sunmak için göreve talibiz. Şehrimize heyecan vermek istiyoruz. Hayatım boyunca bir makama değil bir misyona, bir anlayışı hayata geçirmek için aday oldum.

MEHMET BALIK ‘HER SEY SERIK ICIN DIYEREK YOLA CIKTI 6 MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI
MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI 5

İşte bugün burada Serik’in yeni bir siyaset ve yeni bir yönetim anlayışına kavuşturulması için aday adaylığımı açıklıyorum. Serik topraklarında cesur bir demokrasinin, adaletin, özgürlüklerin, hukukun üstünlüğünün ve güçlü bir belediyenin yeniden tesisi öncelikli hedefimdir. Vatandaşımız için kapsayıcı, adil ve paylaşımcı bir kalkınma hedefimiz önceliğimiz olacaktır. Ben hayatımın hiçbir döneminde siyaseti sadece siyasal partilerden ibaret görmedim.  Siyasi partiler demokratik hayatın vazgeçilmez ve önemli organlarıdır. Ama gücünü yerelden alan bir yönetici olarak siyaseti hep toplumla omuz omuza yapılan dönüştürücü bir eylem olarak anladım.

MEHMET BALIK ‘HER SEY SERIK ICIN DIYEREK YOLA CIKTI 7 MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI
MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI 6

ARTIK ZAMANI GELDİ! 

Bu nedenle geçmişte olduğu gibi bundan sonraki yolculukta da benim yol arkadaşlarım; Gençler ve kadınlardır. Emekçiler ve güvencesizlerdir. Emekliler ve yaşlılardır. Engelliler ve keşfedilmeyi bekleyen girişimci ve yaratıcı zihinlerdir. Kıymetli yurttaşlarımız Geçen sürede Serik Belediyesi farklı farklı partiler tarafından temsil edildi yönetildi. Serik’e emeği geçen tüm belediye başkanlarına sonsuz teşekkürler. Artık zamanı geldi!  Zaman Serik zamanıdır. Zaman hizmet zamanıdır. Şimdi Serik için kazanma zamanıdır. Kazanmak için bir araya gelmeliyiz, aramızdaki tartışmaları bir kenara bırakıp, birlikte kazanmak için çalışmalıyız. Burada büyük bir  başarı için, parti ayrımı yapmadan,  beraberce  hareket etmemiz gerekiyor. İnancım odur ki bu düşünce ile hareket edecek yurttaşlarımız bizlerin etrafında toplanacak ve Serik’in hak ettiği hizmetleri hayata geçirmek için bizden yana tercihlerini kullanacaklardır.

MEHMET BALIK ‘HER SEY SERIK ICIN DIYEREK YOLA CIKTI 8 MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI
MEHMET BALIK ‘HER ŞEY SERİK İÇİN’ DİYEREK YOLA ÇIKTI 7

“HER ŞEY SERİK İÇİN”

Şehrimizin yağmalanmasına, adaletsizlik ve çevre katliamına karşı Serik’i savunmak için yola çıkıyorum. Eşit hizmet getirmek için yola çıkıyorum. Yoksulluğu söküp atan refah içinde bir şehir oluşturmak için yola çıkıyorum. Kentine sahip çıkan, oyuna sahip çıkan Serik gönüllüleriyle Serik İttifakı’nı kurmaya geliyorum. Tüm yurttaşlarımızı da bu yürüyüşe yan yana yürümeye davet ediyorum.  Serik için güzel yarınlar bizlerle olacak. Her şey Serik için.” BÜLTEN