Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Manavgat Belediyesi Hizmet Binası önünde bulunan Sonbahar Yolu’nda etkinlik düzenledi.

Manavgat Belediyesi Side Kreş

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte belediye bahçesindeki yaprakları süpürmeyerek vatandaşlar için çekim alanı oluşturan Manavgat Belediyesi’nin Hizmet Binası bahçesi, Side Kreşi öğrencilerinin etkinliğine ev sahipliği yaptı.

MINIKLERIN SONBAHARI YUREKLERI ISITTI 3 Medium MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI
MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI 1

Miniklerin gerçekleştirdiği “Sonbahar Dinletisi” etkinliğine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve kreş öğretmenleri, öğrenciler ve kreş çalışanları katıldı.

MINIKLERIN SONBAHARI YUREKLERI ISITTI 4 Medium MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI
MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI 2

 Miniklerin pankartlarla yazdığı “Seni Çok Seviyoruz” yazısı Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i oldukça duygulandırdı.

MINIKLERIN SONBAHARI YUREKLERI ISITTI 1 Medium MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI
MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI 3

Başkan Sözen, kendilerine anlamlı sürpriz yapan miniklerin yanlarına giderek onlarla esprili sohbetler yaptı, oyunlar oynadı. Öğrenciler, etkinlik kapsamında ıhlamur ve tarçınlı kurabiye ikramında bulundu. Sonbaharın gelişini büyük bir heyecanla karşılayan minikler, hafızalara kazınmış müzikleri hep birlikte söyledi. Başkan Şükrü Sözen miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

MINIKLERIN SONBAHARI YUREKLERI ISITTI 2 Medium MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI
MİNİKLERİN SONBAHARI YÜREKLERİ ISITTI 4

Etkinlik sonunda belediye bahçesinde gönüllerince oynayan çocukların mutluluğu ise neşe dolu anlara sahne oldu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen etkinlikten büyük bir keyif aldığını, öğrencilere ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi. BÜLTEN