Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

MUTLULUĞA İLK ADIM

Kepez Sosyal Yardımlaşma Tesisi’nde geçtiğimiz gün gerçekleştirilen törenle İsmail Günay ve Sema Yavrı çifti mutluluğa ilk adımlarını attılar.

Kepez Sosyal Yardımlaşma Tesisi’nde

Esin Günay ve Muharrem Günay çiftinin oğlu zabıt katibi İsmail Günay ile Nazifer Yavrı ve Ahmet Yavrı çiftinin kızı Medstar anestezi teknikeri Sema Yavrı, Kepez Sosyal Yardımlaşma Tesisi’nde nişanlandı. Mutlu birlikteliklerini nişan ile taçlandıran İsmail Günay ve Sema Yavrı çifti geçtiğimiz gün Kepez Sosyal Yardımlaşma Tesisi’nde düzenlenen törenle mutluluğa doğru ilk adımı attı. Nişana gelin ve damat adayının ailesi, yakın akrabaları, arkadaşları ve komşuları katıldı.

WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.12.41 Medium MUTLULUĞA İLK ADIM
MUTLULUĞA İLK ADIM 1

Nişanda İsmail Günay ve Sema Yavrı çiftinin yüzüklerini gelinin dayısı Memorial Hastanesi’nde Onkolog Prof. Dr. Mustafa Özdoğan taktı. Nişanda çifte mutluluklar dileyerek konuşma yapan Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, “Bugün sevgili İsmail ve sevgili Sema’nın çok önemli bir hayat başlangıçlarına şahitlik ediyoruz. Çocuklarımız birbirini tanımış, sevmişler ve geleceğe yönelik bir yola çıkıyorlar.  Benim onlara söyleyebileceğim en önemli şey yaşamları boyunca sevgi ve saygıdan uzak durmamalarıdır. Birbirlerine karşı sevgi ve saygıyı yanında taşımalarıdır. Bu onları çok güzel yerlere, noktalara, vatana ve millete hayırlı bir aile olmaya doğru götürecektir. Ben şimdiden çıktığınız yolun hayırlarla tamamlanmasını diliyorum, en güzel şeyler sizler için olsun” dedi.

nisan yaptilar resim Medium MUTLULUĞA İLK ADIM
MUTLULUĞA İLK ADIM 2

Yüzüklerin takılmasının ardından takı merasimi gerçekleştirildi. Çift merasimin ardından konuklar ile birlikte eğlenceli bir gece yaşadı. BADE ÖNDER antalyaningundemi.com