Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ

Eğitime verdiği destekle dikkatleri üzerine çeken Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun son hamlesi takdir topladı. Başkan Topaloğlu, öğrencilere ücretsiz kitap dağıttı.

Eğitime verdiği destekle dikkatleri

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Eğitim varsa gelecek var” sloganı ile eğitim yuvası haline getirdiği Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda ücretsiz olarak üniversite sınavına hazırlanan 400 öğrenciye üniversiteye hazırlık kitapları ücretsiz olarak dağıtıldı.

OGRENCILERE UCRETSIZ KITAP DESTEGI 1 Medium ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ 1

Okullarından alınıp kurs merkezine, kurs merkezi çıkışında da evlerine yine Kemer Belediyesi tarafından ücretsiz olarak bırakılan öğrencileri sınıfları tek tek gezerek ziyaret eden ve kitaplarını dağıtan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na Kurs Müdürü Suat Göv de eşlik etti.

OGRENCILERE UCRETSIZ KITAP DESTEGI 2 Medium ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ 2

ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ

Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Başkan Topaloğlu, Atatürkçü, Cumhuriyet ilkelerine bağlı vatanını milletini seven başarılı bir gelecek oluşturmak adına çaba sarf ettiklerinin altını çizdi. Tüm öğrencilerle cep telefonu numarasını da paylaşan Başkan Topaloğlu, “Sizler bize emanetsiniz, en ufak bir sıkıntınız olduğunda bana doğrudan ulaşabilirsiniz” dedi.

İHALESİNİ YAPTIK

Kitap dağıtımının ardından bir açıklama yapan Başkan Topaloğlu, “Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursumuzda öğrencilerimize üniversite sınavı hazırlığında gerekli olan kitapları her öğrencinin branşına göre ayarladık. İhalesini yaptık. Bugün kitapları öğrencilerimize teslim ettik. Dil sınıfına ise ekstradan kitaplar verdik. Öğrencilerimizin iyi bir eğitim alması için elimizden gelen her şeyi Kemer Belediyesi olarak yapıyoruz. Öğrencilerimiz mutlu. Öğretmenlerimiz mutlu. Aileler mutlu ve biz mutluyuz. Ne mutlu bize” dedi

OGRENCILERE UCRETSIZ KITAP DESTEGI 5 Medium ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ 3

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Kurs Müdürü Suat Göv ise Türkiye dershaneciliğinde özellikle yabancı dil kaynak kitaplarının ilk defa Kemer Belediyesi tarafından ücretsiz olarak dağıtıldığını söyledi. Göv ayrıca her öğrenciye kendi alanlarında ücretsiz kitaplar, ücretsiz yaprak testler dağıtıldığının da altını çizerek, Türkiye geneli deneme sınavları da dahil olmak üzere öğrencilerin başarıları için gerekli tüm kaynakların ücretsiz bir şekilde sağlandığını söyledi.

Kurs Türkçe Öğretmeni Ayşegül Esen ise derslerin dışında ekstra bir saat boyunca öğrencilerle kitap okuma saati yaptıklarını ve bunun tüm sınıflar için geçerli olduğunu ifade ederek, bu sayede kitap okuma farkındalığı oluşturduklarını ve derslere katkısı olduğunu söyledi. BÜLTEN