Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

Ölümlü Dünya 2: İlk Fragman Yayınlandı!

Merhaba! Ali Atay’ın yönetmenliğini üstlendiği beklenen yapım ‘Ölümlü Dünya 2’nin heyecan verici resmi fragmanı sonunda görücüye çıktı. Film, izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor ve heyecanla beklenen 1 Aralık tarihinde vizyona girecek

Merhaba! Ali Atay'ın yönetmenliğini

2018’de yayınlanan ilk filmiyle büyük beğeni toplayan ‘Ölümlü Dünya’ serisi, şimdi ikinci filmiyle geri dönüyor. Mermer Ailesi’nin başından geçen maceraları anlatan yapımın başarılı oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit, Doğu Demirkol, Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Alper Kul, Mehmet Özgür ve Giray Altınok gibi önemli isimler yer alıyor.

Film, Kanun kaçağı olarak hayatta kalmaya çalışan Mermer Ailesi’nin örgüt tarafından esir alınan Zafer’i kurtarmak için cesur bir adım atmasını anlatıyor. Bu kez arı kovanına kasıtlı olarak çomak sokarak son bir soyguna girişirler.

Sinema severlerin merakla beklediği ‘Ölümlü Dünya 2’, bomba gibi bir hikaye ile geri dönüyor. İlk fragmanının yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada büyük bir ilgi uyandırdı ve beklentileri artırdı. Film tutkunları, bu eğlenceli ve aksiyon dolu serinin devamında neler olacağını merakla bekliyor.

‘Ölümlü Dünya 2’nin ilk fragmanı ile birlikte, sinemaseverler gelecek film hakkında daha fazla ipucu almış oldu. Heyecanla beklenen vizyon tarihine kadar, bu serinin hayranları fragmandan aldıkları ipuçlarına dayanarak kurguladıkları senaryoları paylaşıp heyecanlarını sosyal medyada paylaşıyorlar.

Sinemaseverlerin merakla beklediği ‘Ölümlü Dünya 2’yi görmek için gün sayıyoruz!

HABER MERKEZİ