SELVİ’DEN BİRLİK YEMEĞİ

SELVİ’DEN BİRLİK YEMEĞİ
09.04.2021
1.283
A+
A-

SERCAN AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, sezon öncesi sporculara moral ve motivasyon açısından birlik ve beraberlik yemeği organize etti. Yemeğe, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de katıldı

Koronavirüs nedeniyle uzun bir süredir faaliyetlerine ara veren Aksu Belediye Spor Kulübü, Başkan Mehmet Selvi’nin organize ettiği birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta düzenlenen yemeğe, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin başta olmak üzere AK Parti Aksu Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Yaşar Sözen, Aksu Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Kızılkaya ve MHP Aksu Belediye Meclis Üyesi Osman Sarı gibi isimler de katıldı.

BAŞKAN SELVİ’DEN TEŞEKKÜR

Sporculara yeni sezon öncesi moral ve motivasyon açısından gerçekleştirilen yemekte, Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Selvi, “Belediye Başkanımız Halil Şahin, kulübümüzün ve sporcularımızın her zaman destekçisi olmuştur. Kendisine ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Katıldığımız tüm organizasyonlarda da Aksu’muzu ve Aksuluları en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz” dedi.

GENÇLERİMİZ SPOR YAPSIN

Sporun ve sporcuların her zaman yanlarında olduklarını belirten Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de, “Biz, gençlerimizi her zaman spor yaparken görmek isteriz. Onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve boş zamanlarını sporla değerlendirmelerini sağlamak için her daim destekçileri oluyoruz ve olmaya da devam ediyoruz. Yeter ki gençlerimiz spor yapsın. Tabi bu arada onların elde ettikleri başarılar da ayrıca göğsümüzü kabartıyor” diye konuştu.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.