TARIMCILAR MORAL DEPOLADI

TARIMCILAR MORAL DEPOLADI
31.08.2020
4.835
A+
A-

SERCAN AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL

Aksu’nun seçkin şirketleri arasında yer alan ve tarım sektörünün dünya markalarından biri olma yolunda hızla ilerleyen Ali Ormancıoğlu yönetimindeki Mega Tarım ailesi, rafting etkinliğinde buluştu

Aksu’dan tüm dünyaya ihracat yapan Mega Tarım personeli, aileleriyle birlikte rafting etkinliğinde buluşarak keyifli bir hafta sonu yaşadı. Etkinliğe Mega Tarım personeli ve ailelerinin yanı sıra Levent Seracılık Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yavuz, Netafim Türkiye Satış Müdürü Okan Başaran, Netafim Bölge Müdürü Emre Dumlu, Macun Mahalle Muhtarı Arif Çayır ile aileleri de katıldı.

AKSU’NUN GÖZDE ŞİRKETİ

Damla sulama, yağmurlama sistemleri, topraksız tarım ve sera sulaması, EC-PH kontrol sistemleri, meteoroloji istasyonu, sulama otomasyonu, Netafim ürünleri toptan satış pazarlama, Netefim otomasyon cihazları yetkili teknik servisi, proje ve arazi uygulamaları gibi dallarda faaliyet gösteren Mega Tarım, Aksu’nun dünyaya açılan ticari pencerelerinden biri konumunda.

SICAKTA KANYON SERİNLİĞİ

İş yoğunluğunun bir hayli yüksek olduğu şu sıcak günlerde Köprülü Kanyon’daki rafting etkinliğiyle hem eğlendiklerini hem de motivasyon kazandıklarını söyleyen Mega Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ormancıoğlu, “Çok keyifli ve eğlenceli bir gün geçirdik. Antalya’nın kavurucu sıcaklarından uzak, buz gibi kanyon sularında serinlemenin hazzı bambaşka oluyor. Mega Tarım olarak biz bir aileyiz ve her fırsatta bir araya geliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.