Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Temmuz ayının ilk altı gününde hava yoluyla Antalya’ya 490 bin 762 turist geldi

Temmuz ayının ilk altı gününde hava yoluyla Antalya’ya 490 bin 762 turist geldi

Akdeniz’in en önemli turizm merkezlerinin başında gelen Antalya’da 2023 yılı turizm verilerindeki artış devam ederken Antalya Valiliği güncel rakamı paylaştı. Antalya’ya yedinci ayın ilk haftasında hava yoluyla dış hatlardan gelen turist sayısı 6 milyon 014 bin 412 olarak gerçekleşti.

Akdeniz’in incisi olarak nitelendirilen ve her yıl artan bir şekilde milyonlarca turisti ağırlayan Antalya’da turizm verileri yüz güldürmeye devam ediyor. Antalya Valiliği İl Kültür ve Turizm müdürlüğünden alınan verilere göre 1 Ocak-6 Temmuz tarihleri arasında Antalya’ya gelen turist sayısı 6 milyon 014 bin 412 oldu.

2022’nin aynı dönemine Göre yüzde 27 artış kaydedildi

Yeryüzü cenneti Antalya, muhteşem doğa güzellikleri, denizi, kumu, güneşi, havası, dünya standartlarının çok üstünde hizmeti ve kaliteli otelleri ile tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmeye devam ediyor. Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Antalya’da 2023 yılının turizm verilerinin 1 Ocak-6 Temmuz tarihleri arasında geçen yılın aynı dönemine göre artış oranı yüzdesel olarak yüzde 27, sayısal olarak ise 1 milyon 280 bin 729 olarak gerçekleşti. Temmuz ayının ilk altı gününde ise hava yoluyla Antalya’ya gelen turist sayısı 490 bin 762 oldu. İHA

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT