Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

TOGG İNCELEME ALTINDA

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike Turunçova Sanayi sitesindeki esnafı ziyaret ederek, ustalarla birlikte TOGG’u inceledi.

AK Parti Antalya Milletvekili

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Finike ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak hayırlı bereketli kazançlar diledi. Yerli ve milli otomobilimiz TOGG’u Sanayi esnafı adeta masaya yatırdı, ustalar motor aksamını ilgili bölümleri sökerek incelediler, test sürüşüne çıktılar. Ustalar ortak kanaat olarak muhteşem bir otomobil olduğunu ifade ettiler.

TOGG INCELEME ALTINDA 2 Medium TOGG İNCELEME ALTINDA
TOGG İNCELEME ALTINDA 1

Antalya Milletvekili Atay Uslu ziyarette şunları da ifade etti: “Sanayi esnafı ile birlikte Türkiye’nin yerli ve milli gururu ve elektrikli ilk otomobili TOGG’u inceledik. Ustalarımız TOGG’u çok beğendi ve tam not verdiler.  Sahada çalışmalarımız devam ediyor.  Yerel seçimde adaylarımızı belirleme safhasına geçtiğimiz bugünlerde vatandaşlarımızla istişare ediyoruz, kanaat ve önerilerini alıyoruz. Halkımızın istediği ve partimizin ilgili organlarının belirlediği adaylarla Antalya’da hem Büyükşehir’de ve hem de ilçe belediyelerinde muhteşem bir başarı yakalayacağız. Muhalefetin kısır, verimsiz ve beceriksiz yerel yönetim anlayışını sonlandıracağız. Cumhur İttifakına halkımızın teveccühünü görüyoruz. Bizler de hemşerilerimize görevimizi yapacağız, bundan sonra eser ve hizmet siyaseti ile yola devam edeceğiz.” Antalya Milletvekili Atay Uslu’ya Finike İlçe Başkanı Hakan Bayar, teşkilat üyeleri, Turunçova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Erbaş’da eşlik etti. BÜLTEN