Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOPLANTIDA TAKSİLERE İLİŞKİN MADDE KABUL EDİLDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Temmuz

Antalya Büyükşehir Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısının devamı niteliğindeki toplantı gerçekleştirildi. Meclis toplantı salonunda yapılan toplantı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP, Ak Parti, İYİ Parti, MHP ve Saadet Partisi üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Temmuz ayı olağan meclis devam toplantısı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve parti üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda gündem maddeleri konuşularak oylamaya sunuldu. Gündem maddelerinde yer alan taksilere ilişkin karar da oylamada ile kabul edildi. Toplantı öncesi Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile parti sözcülerinin hararetli konuşması dikkat çekerken, konuşmanın ulaşıma yapılması planlanan zam ile ilgili olduğu öğrenildi.

Taksi Sayısı Artırıldı

Toplantıda gündeme gelen taksi sayısının artırılmasına ilişkin madde, parti üyelerinin oylaması ile kabul edildi. Kabul edilen UKOME Genel Kurulunun 19.04.2023 tarih ve 2023/04228 sayılı kararı ile Kepez ilçesinde Şehir Hastanesi Taksi adı altında 100 araçlık, Kepez, ilçesi Varsak Taksi adı altında 25 araçlık, Kepez ilçesinde Ermenek Taksi adı altında 20 araçlık, Döşemealtı ilçesinde Toki Taksi adı altında 15 araçlık, Döşemealtı ilçesinde Yeşilbayır Taksi adı altında 15 araçlık, Döşemealtı ilçesinde Altınkale Taksi adı altında 15 araçlık, Kepez ilçesinde bulunan Sur Taksi durağında bulunan araç sayısının 50 artırılarak 60 araca çıkartılması kabul edildi. Plan Bütçe Komisyonu ve İmar ve Bayındırlık Komisyonlarına havale edilmek üzere oylamaya sunulan 37 maddeden 2 tanesi çıkarılırken kalan 35 madde kabul edildi. Ağustos ayı meclis toplantısı ise 7 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.

AYŞEGÜL ŞAHİN https://antalyaningundemi.com/