AKSU’YA MUHTEŞEM PROJE

REKLAM ALANI
05.09.2019
2.333
A+
A-

 

İlçe Kaymakamlığı’nın arkasındaki boş alana yapılacak olan Hükümet Konağı için ihaleyi alan firmaya yer teslimi yapıldı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “En önemli projelerimizden birini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Söz verdik, sözümüzü tuttuk” dedi

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in en önemli projelerinden biri daha hayata geçiyor. İlçenin çehresini değiştirecek ve Aksu’yu daha çağdaş bir görünüme kavuşturacak olan Aksu Hükümet Konağı için geri sayım başladı. Tüm kamu kurumlarını bünyesinde barındıracak olan Hükümet Konağı yapılacak yerin, Aksu Kaymakamlığı’nda yapılan toplantıda ihaleyi alan firmaya teslimatı da yapıldı.

500 GÜNDE YAPILACAK

TOKİ kanalıyla inşa edilecek olan Aksu Hükümet Konağı ihalesi, geçtiğimiz 24 Haziran’da yapıldı. İhaleyi de Efe Demiryolları firması kazandı. Yer teslimatının tamamlanmasıyla birlikte de konağın yapım işinin 500 gün olduğu açıklandı. Aksu Kaymakamlığı’ndaki toplantıda ise Kaymakam Aydın Ergün, Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcısı Celil Gökçen ve AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci de hazır bulundu.

AKSU’YA DEĞER KATACAK

Mevcut Kaymakamlık binasının arkasındaki boş alana yapılacak olan Hükümet Konağı’nın ve ardından Kent Meydanı’nın Aksu’nun çehresini değiştireceğini kaydeden Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “Aksu’ya kazandırmak istediğimiz en önemli projelerden birisini daha hayata geçiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu proje ilçemize daha da değer katacak. Halkımıza söz vermiştik ve sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hükümet Konağı’mız şimdiden ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.