“BAŞARAMAYACAKSINIZ”

“BAŞARAMAYACAKSINIZ”
REKLAM ALANI
15.01.2021
580
A+
A-

Gelecek Partisi Antalya Başkanı Beytullah Demir,Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıyı kınadı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Cuma Namazını kılmak için evinden çıktığı sırada Eli Kanlı 5 kişilik Teröristler tarafından saldırıya uğradı. Saldırıdan sonra Hastaneye giden Selçuk Özdağ’a 5 dikiş atıldı.Saldırıdan sonra toplumun her kesiminden kınama mesajları yayınlanırken bir Kınama’da Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı Beytullah Demir’den geldi.

Beytullah Demir Sosyal medya hesabı üzerinden ; “Sayın Genel Başkan Yardımcımız Selçuk özdağ’a evinin önünde silahlı ve sopalı menfur saldırıyı kınıyorum.Çıktığımız bu kutlu yolda hiçbir engel bizi yolumuzdan alıkoyamayacaktır. Başaramayacaklar” dedi.

Öte yandan bir TV kanalına Canlı Bağlanarak Olayı anlatan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Özdağ, “Sayın Cumhurbaşkanı ve Bahçeli’ye sesleniyorum; korkmuyorum, susmayacağım. O gençlere sesleniyorum, kendinizi kullandırmayın. Selçuk Özdağ ancak öldürülürse susar.

Bunların susturma yolu; kavga, sopa, silah küfür. Ben Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda yıllarca hizmet ettim. Burası orman kanunlarının olduğu Türkiye olmayacak. Bu devam ederse Türkiye için kötü olur. Bundan sonra farklı şeyler söyleyeceğim. Arkadan saldırdılar, yumruklaştık. Silah doğrulttular. Şoförüm silahla çıkınca korkup kaçtılar. Bunlar Türkiye’de iktidarda kalırsa herkese küfür etmeye devam edecekler” ifadelerini kullandı.

Özdağ’ın açıklamaları şöyle:

“Bahçeli’ye sorular sormuştum MHP yandaşları bana hakaretlerde bulundular. Bahçeli istediğini söyleyecek. Biz sorular sorduğumuz zaman bize sopalarla silahlarla saldıracaklar. Bu bir hukuk reformu… Doğru hukuk reformu yapacaklar. Ben buradan bunlara oy verenlere sesleniyorum. Dikişler var, elim kırık. Bunlarla boğuşmaktan. Boğuşmamış olsam, biz silahımızı çekmesek ateş etmesek belki de ölmüştüm.

Susmayacağım, korkmayacağım. Gençleri de kimse kullanmasın, gençler kullandırtmayın kendinizi. Ben soru sordum 17-25 Aralık Bahçeli için ne ifade ediyor dedim. 

Selçuk Özdağ susmaz, Selçuk Özdağ ancak öldürürlerse susar. Aziz millete sesleniyorum, bunların hukuk reformu bu. Kendilerini eleştirenleri susturmanın yolu silah, sopa, hakaret, küfür… Bunları yapıyorlar. Ben 3 dönem milletvekilliği yaptım. Ben 5 sene ülkü ocaklarında çalıştım, 7 sene idamla yargılandım, Muhsin Yazıcıoğlu’nun yardımcılığını yaptım. Bu saldırı demokrasi ayıbıdır. Türkiye’yi zorbalar ülkesi yapmayacağız. Burası orman kanunlarının geçerli olduğu bir ülke olmayacak. Sayın cumhurbaşkanı bu failleri bulun. Ben hayatım boyunca hiçbir zaman korkmadım. Kenan Evren’den de korkmadım. Konuşmaya da devam edeceğim. Farklı şeyler de söyleyeceğim. 

Arabaya biniyordum bana arkadan saldırdılar. Onlarla boğuşmaya, yumruklaşmaya başladım. Bana hiçbir şey söylemediler. İki kişi bana silah doğrultmuştu. Şoförüme de silah doğrultmuştu. Şoförüm silahla ateş etmeye başlayınca korktular ve çekildiler. 

Milletimi uyandırmak istiyorum, uyarmak istiyorum. Aziz milletim uyanın.” HABER MERKEZİ

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.