KİMLER KADRO ALACAK!

KİMLER KADRO ALACAK!
REKLAM ALANI
26.02.2020
636
A+
A-

Aksu Belediye Meclisi’nde gündeme gelen ‘Kadro ve derece artırımı’ konularına dikkat çeken DSP Grup Sözcüsü Mustafa Poyraz, “Neye göre kadro verilip, derece artırılması yapılacak, bunun açıklanmasını ve hak edenlerin almasını istiyoruz” dedi

DSP Aksu Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Mustafa Poyraz, gündemde olan ‘Kadro verilmesi ve derece artırımı’ ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Poyraz, “Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Halil Şahin’den şunu açıklamasını istiyoruz. Neye göre kadro verilecek ve derece artırımı yapılacak? Kriter nedir? Biz meclis üyesinin kızı-damadı, oğlu-gelini diye değil, gerçek hak edenlere kadro verilmesini ve derece artırımı yapılmasını bekliyoruz” dedi.

ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN

Poyraz, “Bu kararları verirken herkesin elini vicdanına koymasını bekliyoruz. Adam daha dün işe girmiş, bugün kadro almasın. Çünkü öbür tarafta yıllarını belediyeye vermiş olan insanlar var. Yine hakka hukuka uygun bir şekilde derece artırımı yapılmalı. Bu şu abimizin gelini, yok efendim bu şu abimizin oğlu-kızı diye kadro verir, derece artırımı yaparsak, emin olun ki vicdanları sızlatırız. Buna bağlı olarak şunu da söylemek istiyorum ki belediyemizde gerçek ihtiyaç sahiplerine iş olanakları sağlamalıyız” diye konuştu.

SERCAN AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.