ÜSTÜ KONAK ALTI OTOPARK OLSUN!

REKLAM ALANI
02.10.2019
2.454
A+
A-

Büyükşehir Belediye Meclis eski Üyesi İsmail Erten, Aksu’da yapımına başlanan Hükümet Konağı ve Kent Meydanı Projesi’nde, yeraltına otopark yapılmasını istedi. Erten, “Gelecekte bu çok büyük bir ihtiyaç olacak” dedi

Yer teslimatı yapılan ve çalışmalarına başlanan Hükümet Konağı ile Kent Meydanı Projesi’ne, Büyükşehir Belediye Meclis eski Üyesi İsmail Erten’den öneri geldi. Projenin Aksu’ya çok yakışacağını ve cazibe sağlayacağını dile getiren İsmail Erten, “Aksu’nun en önemli eksikliklerinden biri de Hükümet Konağı ve Kent Meydanı’nın olmamasıydı. Bakın kentler meydanlarıyla anılır” dedi.

BÜYÜK İHTİYAÇ

Tüm kamu kurumlarını bünyesinde barındıracak olan Hükümet Konağı alanında yeraltına ‘otopark’ yapılmasını isteyen Erten, “Aksu hızla gelişip kalkınan bir ilçe. Bugün nüfusu 70 bin civarlarında olabilir. Ancak önümüzdeki yıllarda bu rakam çok daha fazla artacak. Otoparkta büyük ihtiyaç haline gelecek. O nedenle bu bölgede birde yeraltına otopark yapılmasını Başkanımız Sayın Halil Şahin’den talep ediyoruz” diye konuştu.

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.