ÖĞRENCİLERDEN ATÖLYE SERGİSİ

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü öğrencilerinin fotoğraflarından oluşan ?Atölye Sergisi? dün açıldı. Sergide, 49 öğrenciye ait çok sayıda eser yer alıyor.


Akdeniz Üniversitesi fotoğraf bölümü öğrencilerinin, 7 atölye dersi kapsamında ürettikleri çalışmalardan oluşan sergi, Akdeniz Üniversitesi Olbia Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin ziyaretine açıldı. Serginin açılışını, Fotoğraf BölümüBaşkanı Yard. Doç. Nafia Özdemir Hanyaloğlu, atölye hocaları, sınıf temsilcileri ve mezun öğrenciler yaptı.

 

49 ÖĞRENCİDEN SERGİ

Müzik bölümü öğrencileri ise canlı müzik eşliğinde sergiye katkı sağladı. Sergide, 1. 2. 3. ve 4’üncü sınıflarda öğrenim gören 49 öğrenciye ait, siyah-beyaz, renkli ve farklı boyutlarda çok sayıda eser yer aldı.Sergide, gerek geleneksel yöntemlerle, gerekse teknolojinin olanaklarından yararlanarak dijital yöntemlerle üretilmiş olan belgesel, tanıtım ve deneysel fotoğraf alanlarına ait eserlerin yanı sıra video çalışmalarına da yer verildi.  ‘Atölye Sergisi’ 30 Mart-07 Nisan 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açık tutacak.

 

Elif Nur DALKIRAN 

 

ÖĞRENCİLERDEN ATÖLYE SERGİSİ Haberine Yorum Yapınız